BudownictwoDom i ogródPoradyTurystyka

Dla młodszego i starszego, polecane atrakcje w Polsce!

Polska jest krajem pełnym zróżnicowania, tak kulturowego, jak i pejzażowego. Każdy może znaleźć tu dla siebie ciekawy zakątek i miejsce do odpoczynku. Polecane atrakcje w Polsce, uwzględniając wiek podróżujących, zostały wymienione poniżej.

Dla dzieci

  • Energyland – znajduje się w Zatorze, pomiędzy Krakowem i Katowicami. Miasteczko rozrywki powstało w 2014 roku i jest to istny raj nie tylko dla najmłodszych! Nasi milusińscy mogą się tu poczuć prawie jak Disneylandzie dzięki Bajkolandii, jednym z magicznych zakątków Energylandu,
  • Farma Iluzji – znajdująca się na Mazowszu, w środku lasu! Jak sama nazwa wskazuje, jest to miejsce, w którym pociechy poczują się prawie jak w bajce!
  • Centrum Nauki Kopernik – w Warszawie, to miejsce, w którym dziecko może zobaczyć jak ciekawa i pełna emocji jest nauka. To świetne miejsce na wypad całą rodziną!

Dla dorosłych

  • Centrum Nauki Kopernik – jak się okazuje, również dorośli znajdą tu coś ciekawego dla siebie, szczególnie, że zostały zorganizowane wieczory naukowe tylko dla osób pełnoletnich,
  • Muzeum Browaru w Żywcu – zwiedzanie możliwe jest tylko przez osoby dorosłe, lub osoby, które ukończyły 16 lat, ale pozostają pod opieką dorosłych. W miejscu tym istnieje również możliwość degustacji piwa.

Dla wszystkich

Polecane atrakcje w Polsce to przede wszystkim miejsca, do których może się wybrać każdy, bez względu na wiek czy narodowość! Zobacz poniżej:

Papugarnia, Egzotyczne Zakopane – miejsce, do którego możesz przyjść całą rodziną i które zaskakuje bardzo pozytywnie!

GOjump park trampolin – jeśli masz ochotę trochę poskakać! Organizują nawet specjalne zajęcia, żeby trochę się oderwać od codzienności!